Astone – nowość wśród pluszy

Posted by | Bez kategorii | No Comments

Tkanina obiciowa 

Tkanina obiciowa Astone czyli kolejna kolekcja dołącza do pluszy Agmamito.

Bogata kolorystyka, bo aż 20 kolorów do wyboru. W ofercie znajdziecie beże, szarości i brązy, ale również intrygujący żywy róż, czerwień czy odcienie zieleni. 

ASTONE wyróżnia się także dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Zaliczamy do niech tarcie, mechacenie, rozciąganie i rozdarcie – co potwierdzają liczne testy przeprowadzone na tej tkaninie.

Posiada również apreturę LIQUID BLOCKED, która sprawia, że rozlane płyny nie wchłaniają w głąb tkaniny tylko utrzymują się na jej wierzchu.

Czytaj więcej o nowej kolekcji ASTONE >>>

1. dzień targów Heimtextil za nami

Posted by | Bez kategorii | No Comments

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nas już w pierwszym dniu targów Heimtextil i oczywiście zapraszamy w kolejne dni – jesteśmy do Waszej dyspozycji we Frankfurcie do piątku 13 stycznia.

Dla wszystkich tych, którzy nas jeszcze nie odwiedzili zapraszamy na krótką fotorelację:

agmamito1agmamito2agmamito3agmamito4agmamito5bagmamito6agmamito7

 

 

 

 

 

 

 

TARGI HEIMTEXTIL WE FRANKFURCIE NAD MENEM 10 – 13. 1. 17

Posted by | Bez kategorii | No Comments

ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO NA TARGACH HEIMTEXTIL WE FRANKFURCIE NAD MENEM 10 – 13. 1. 17

e-card1Już na początku roku odbędą się największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia wnętrz i obiektów. To wydarzenie rozpoczyna sezon imprez w branży wystroju wnętrz na świecie. AGMAMITO będzie miało przyjemność zaprezentować dla Gości swoje kolekcje. Jest to dla nas wyjątkowe wydarzenie, ponieważ będzie to również premiera naszych najnowszych tkanin!
Więcej szczegółów już wkrótce..

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Posted by | Bez kategorii | No Comments

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Klientom i Współpracownikom wszystkiego co najlepsze: pogody ducha, rodzinnej, świątecznej atmosfery, smacznego jajka,  mnóstwo optymizmu oraz samych sukcesów!

Zespół AGMAMITOwesolego_7_Q

Odwiedź nas na targach HOME DECOR

Posted by | Bez kategorii | No Comments

Już w dniach 08-11 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największa w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacja nowości sektora meblowego i wyposażenia wnętrz. Również i my zaprezentujemy najnowsze kolekcje. Zapraszamy na nasze stoisko – nr 22 w hali 4. Do zobaczenia!

agmamito na HOME DECOR