tkaniny obiciowe agmamito o nas

firma

Agmamito to znana od 1988 roku firma z tradycjami i doświadczeniem. Importująca tkaniny obiciowe . Siedziba firmy mieści się Swarzędzu, gdzie znajduje się nowoczesne biuro, salon sprzedaży oraz magazyn główny. Jesteśmy importerem tkanin obiciowych. Współpracujemy z największymi fabrykami mebli, hurtowniami, tapicerami oraz innymi podmiotami związanymi z branżą meblarską.

 

filozofia

Sukces firmy opiera się na jakości i pasji. W każdym przypadku klient jest w centrum wszystkich naszych działań. Dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

 

jakość

Wysoka jakość produktów i usług zawsze była dla nas ważna. Dlatego nasze tkaniny posiadają odpowiednie badania i atesty, a nasi pracownicy zapewniają fachową i miłą obsługę.

 

marketing

Inspiracje czerpiemy z podróży po całym świecie. Nieustannie odwiedzamy największe targi na świecie i w Polsce. Dzięki temu każdego sezonu proponujemy nowe kolekcje, oparte na najnowszych trendach wzorniczych i kolorystycznych, które znajdują uznanie wśród naszych odbiorców.
Prowadzimy również dystrybucje katalogów z naszymi tkaninami aby ułatwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą.

 

dystrybucja i logistyka

Olbrzymia baza magazynowa oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, iż większość oferowanych kolekcji jest dostępnych na miejscu. Nasze produkty dostarczamy transportem własnym bądź z pomocą firm kurierskich. Około 95 % zamówień krajowych realizujemy w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.