BIURO:

Agmamito sp. z o.o. sp. k.
ul. Wrzesińska 78
62-020 Swarzędz
T: +48 61 817 20 96
F: +48 61 818 48 46
E: info@agmamito.com

 
 
NIP: 777-335-32-01
KRS: 0000816560


HURTOWNIA:

ul. Wrzesińska 78
62-020 Swarzędz
T: +48 61 651 08 48

Godziny otwarcia hurtowni:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 16:00
Sobota – nieczynne

ZAMÓWIENIA:

Zamówienia prosimy wysyłać faksem lub mailem na poniższe dane.
T: +4861 817 20 96 wew. 28
M: +48 728 427 547
F: +4861 818 48 46
E: bok1@agmamito.com – REGION PÓŁNOC
    bok2@agmamito.com – REGION POŁUDNIE
    bok3@agmamito.com – REGION ZACHÓD

MAGAZYN:

ul. Poznańska 33
62-020 Jasin


DZIAŁ SPRZEDAŻY KRAJOWEJ:

Region PÓŁNOC (B):
Andrzej Sawko
Area Sales Manager
M: +48 662 104 378
E: a.sawko@agmamito.com
————————–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
bok1@agmamito.com / +48 734 214 238
 
Łukasz Ziółecki
Sales Director
M: +48 601 715 443
E: l.ziolecki@agmamito.com

 
Region POŁUDNIE (C):
Konrad Sobieraj
Area Sales Manager
M: +48 532 101 085
E: k.sobieraj@agmamito.com
————————–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
bok2@agmamito.com / +48 728 427 547
 
Region ZACHÓD (A):
Sebastian Rachel
Area Sales Manager
M: +48 662 217 298
E: s.rachel@agmamito.com
————————–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
bok3@agmamito.com / +48 728 427 547

DZIAŁ SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ:
 
Jakub Trznadel
Export Manager
M: +48 734 214 235
E: j.trznadel[@]agmamito.com
—–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
export2@agmamito.com / +48 538 897 193
 
Michał Witkowski
Export Manager
M: +48 608 217 927
E: m.witkowski[@]agmamito.com
—–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
export1@agmamito.com / +48 538 897 193
 
Sebastian Rachel
Area Sales Manager
M: +48 662 217 298
E: s.rachel@agmamito.com
————————–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
bok3@agmamito.com / +48 728 427 547
 
Andrzej Sawko
Area Sales Manager
M: +48 662 104 378
E: a.sawko@agmamito.com
————————–
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
bok1@agmamito.com / +48 734 214 238

DZIAŁ OPERACYJNY:

Tomasz Siekacz
Research Development Director
M: +48 660 428 688
E: t.siekacz@agmamito.com

DZIAŁ KREACJI I ROZWOJU PRODUKTU:

Katarzyna Zakrzewska
Creative & Development Director
M: 787 093 561
T: +4861 817 20 96 wew. 24
E: k.zakrzewska@agmamito.com

.
Joanna Augustyn
Marketing Manager
M: 882 353 620
T: +4861 817 20 96 wew. 24
E: j.augustyn@agmamito.com

Dane spółki:
Agmamito sp. z o.o. sp. k., ul. Wrzesińska 78, 62-020 Swarzędz
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000816560
REGON: 384260255, NIP: 777-335-32-01, kapitał zakładowy: 10 000 PLN