Firma

Agmamito to znana od 1988 roku firma z tradycjami i doświadczeniem. Importujemy tkaniny tapicerskie. Siedziba firmy mieści się Swarzędzu, gdzie znajduje się nowoczesne biuro, salon sprzedaży oraz magazyn główny. Jako importer tkanin obiciowych współpracujemy z największymi fabrykami mebli, hurtowniami, tapicerami oraz innymi podmiotami związanymi z branżą meblarską.

 

Filozofia

Sukces firmy opiera się na jakości i pasji. W każdym przypadku klient jest w centrum wszystkich naszych działań. Dlatego zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jakość

Wysoka jakość produktów i usług zawsze była dla nas ważna. Dlatego nasze tkaniny posiadają odpowiednie badania i atesty, a nasi pracownicy zapewniają fachową i miłą obsługę.

 

Dystrybucja i logistyka

Baza magazynowa oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, iż większość oferowanych tkanin jest dostępne na miejscu. Nasze produkty dostarczamy transportem własnym bądź z pomocą firm kurierskich do 48 h.

 

Marketing

Inspiracje czerpiemy z podróży po całym świecie. Nieustannie odwiedzamy największe targi na świecie i w Polsce. Dzięki temu każdego sezonu proponujemy nowe kolekcje, oparte na najnowszych trendach wzorniczych i kolorystycznych, które znajdują uznanie wśród naszych odbiorców.
Prowadzimy również dystrybucje katalogów z naszymi tkaninami aby ułatwić klientom zapoznanie się z naszą ofertą.